Parafia

Ośrodek Duszpasterski przy Parafii Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana, przy ul. Kościelnej 3 w Poznaniu, w kaplicy sióstr Elżbietanek (za kościołem parafialnym). Spotkania odbywają się raz w miesiącu, w trzecią sobotę miesiąca. Spotkanie rozpoczyna Msza św. o godz. 15.00 w kaplicy.
Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Paweł Pacholak.
Parafia p.w. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana >>>

Stowarzyszenie OPP

program do pit - darmowy

Zapraszamy na najbliższe spotkanie poznańskiego ogniska Sychar

Tym razem spotykamy się w sobotę 21 stycznia o godz 16:00. Rozpoczynamy jak zawsze wspólną Mszą Świętą w kaplicy Sióstr Elżbietanek. Po niej zapraszamy na spotkanie do sali “B”

Spotkanie ma charakter otwarty i jest dla wszystkich którzy cierpią z powodu kryzysu w małżeństwie, dla wszystkich którzy zostali opuszczeni przez współmałżonka, są po rozwodzie, oraz dla wszystkich, naprawdę wszystkich trudnych małżeństw. Zapraszamy !

Na poprzednim spotkaniu u Karmelitów w pierwszą sobotę miesiąca  uczestniczyliśmy we Mszy Świętej wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi (Fatima) i również w intencji Wspólnoty Sychar .Po Mszy i Nabożeństwie spotkaliśmy w salce pod Kościołem. Nasz lider Marta przedstawiła zasady obowiązujące podczas mitingu, a po nim był czas na modlitwę za współmałżonka i koronkę do Bożego Miłosierdzia. Nie zabrakło także kawy herbaty i ciastka dla nikogo.

z Panem Bogiem

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kronika