Parafia

Ośrodek Duszpasterski przy Parafii Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana, przy ul. Kościelnej 3 w Poznaniu, w kaplicy sióstr Elżbietanek (za kościołem parafialnym). Spotkania odbywają się raz w miesiącu, w trzecią sobotę miesiąca. Spotkanie rozpoczyna Msza św. o godz. 15.00 w kaplicy.
Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Paweł Pacholak.
Parafia p.w. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana >>>

Stowarzyszenie OPP

program do pit - darmowy

Zapraszamy na najbliższe spotkanie 4 Lutego.

Spotkanie ma charakter otwarty i jest dla wszystkich którzy cierpią z powodu kryzysu w małżeństwie, dla wszystkich którzy zostali opuszczeni przez współmałżonka, są po rozwodzie, oraz dla wszystkich, naprawdę wszystkich trudnych małżeństw.

Tym razem spotykamy się przy Parafii Św. Józefa u Karmelitów Bosych ul. Działowa 25.

W planie:

  • 11:30 Msza Święta po niej Nabożeństwo pierwszych pięciu sobót miesiąca (Fatima) wiecęj na stronie www.sekretariatfatimski.pl  , znajdziemy tam min. warunki i sens wynagradzania
  • ok 13:15 Spotkanie wspólnoty w salce Edyty Stein pod kościołem,  które potrwa mniej więcej do godz.15:30.

Na poprzednim spotkaniu 21 stycznia na Kościelnej po Mszy Św. spotkaliśmy się w salce. Rozpoczęliśmy modlitwą i pieśnią do Ducha Świętego. Następnie lider naszego Ogniska Marta przedstawiła zasady obowiązujące na mitingu oraz charyzmat Wspolnoty Sychar. Następnie przeczytała fragment Homilii Jana Pawła 2 skierowanej do małżeństw z 1984  a aktualnej również dzisiaj. Później był miting, a po nim modlitwa za Współmałżonka i obietnica modlitwy sąsiadowi po prawej stronie. Na koniec nie zabrakło  kawy, herbaty i ciastko dla każdego..

Zapraszamy na najbliższe spotkanie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kronika