Parafia

Ośrodek Duszpasterski przy Parafii Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana, przy ul. Kościelnej 3 w Poznaniu, w kaplicy sióstr Elżbietanek (za kościołem parafialnym). Spotkania odbywają się raz w miesiącu, w trzecią sobotę miesiąca. Spotkanie rozpoczyna Msza św. o godz. 15.00 w kaplicy.
Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Paweł Pacholak.
Parafia p.w. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana >>>

Stowarzyszenie OPP

program do pit - darmowy

Zapraszamy na najbliższe spotkanie poznańskiego ogniska Sychar

Tym razem spotykamy się w sobotę 18 lutego o godz 16:00. Rozpoczynamy jak zawsze wspólną Mszą Świętą w kaplicy Sióstr Elżbietanek. Po niej zapraszamy na spotkanie do sali “B”

Spotkanie ma charakter otwarty i jest dla wszystkich którzy cierpią z powodu kryzysu w małżeństwie, dla wszystkich którzy zostali opuszczeni przez współmałżonka, są po rozwodzie, oraz dla wszystkich, naprawdę wszystkich trudnych małżeństw. Zapraszamy !

Na poprzednim spotkaniu u Karmelitów gościliśmy O. Marka jest On misjonarzem, będzie się opiekował naszą sferą duchową. O Marek bedzie miał dla nas czas w pierwszą sobotę miesiąca przed Mszą Św która poprzedza spotkanie od godz 8:00 – 11:15 (info na furcie Karmelu) bedzie również na spotkaniu. Ponad to w każdą środę od 8 – 13 ma dyżur w konfesjonale.

4Lutego  czytaliśmy 5 rozdział Ewangeli Wg. Św.Mateusza i rozważaliśmy go w oparciu o świadectwo naszego życia. Około godziny 15 wspólnie modliliśmy się na koronce do Bożego Miłosierdzia i modliliśmy się za naszych współmałżonków. Na końcu nie zabrakło dla nikogo kawy herbaty i ciastka.

Zapraszamy na kolejne spotkanie 18 Lutego

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kronika